وبلاگ

وکیل ملکی منطقه ۱۷تهران,وکیل ثبتی منطقه ۱۷تهران

وکیل ملکی منطقه ۱۷تهران

وکیل ملکی شخصی است که با تسلط کامل بر مباحث عقود و قراردادها با بررسی و تحلیل پرونده های حوزه اسناد و املاک به حدی از تسلط رسیده که میتواند پرونده های ملکی و ثبتی را حل و فصل نماید.

وکیل ثبتی منطقه ۱۷تهران

کسی که میتواند پرونده های ملکی و ثبتی .وکیل ملکی و وکیل ثبتی  با تسلط بر قوانین و مقرات پایه و اصول قانون اساسی و حقوق مدنی و قوانین و مقررات حوزه ثبتی بهترین دفاع را انجام میدهد. وکیل ملکی , وکیل ثبتی همچنین با شناخت دادگاه های مختلف رویه حاکم بر محاکم و شناخت ادارات ثبت اسناد و املاک؛ مالکیت و حقوق قرار دادی بهترین نتیجه ممکن را میگیرد. وکیل قابلیت طرح دادخواست در دعاوی مختلف ملکی از جمله اثبات وقوع بیع -الزام به تنظیم سند؛دعاوی سه گانه تصرف:١-تصرف عدوانی حقوقی یاکیفری یا خلع ید یا تخلیه ید حسب مورد ٢-مزاحمت از حق ٣-ممانعت از حق طرح دعوی و از حقوق موکل دفاع نماید.

با شناخت دقیق و با نکاهی دقیق و متفاوت بر موضوع با یک نکاه استراتژیک و سیستمی سعی در طرح دعوا یا حسب مورددفاع مینماید.

وکیل ملکی با شناخت دقیق دعاوی ملکی که همانا طرح دعوا در حوزه اموال غیر منقول اطلاق میگرد(زمین؛  آپارتمان و..) این اموال امکانجابجایی و نقل مکان از نقطه ای به نقطه دیگر ندارد.  و بطور کلی شامل اراضی املاک میشود.

شایان ذکر است وکیل ملکی تهران با اشراف بر اینکه املاک در یک تقسیم بندی به املاک تجاری یا مسکونی تقسیم میشود.

وکلای ما دارای فن بیان عالی؛ آشنایی با رویه قضایی در هر منطقه یا شهرستان؛ بررسی پرونده های مشابه برقراری جلسات مشورتی با موکلین و تحلیل و انالیز سیستم نتایج بهتری میگیرد.

برخی دعواهای ملکی مرتبط بیک نقض تعهد از سوی طرفی از قرار داد است. که طرف دیگر چاره ای جز پناه بسیستم قانونی دولتی که همانا قوه قضاییه است ندارد.

بعضی  از دعاوی مربوط به به نقض عهد و یا عدم انجام تکلیف ها مقرر در قرارداد می باشد، بدون اینکه عنصر مجرمانه ای دخیل باشد. دعوای الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ ثمن معامله، کلیه دعاوی مربوط به سرقفلی، و یا حق کسب و پیشه، دعاویفسخ اجاره نامه و … در این دسته قرار می گیرند.

در برخی دیگر از دعواها ممکن است یکی از طرفین نسبت به ملک دیگری با سوء نیت عمل مجرمانه ای را انجام دهد. به عنوان نمونه  ممکن است

ملکی را که متعلق به دیگری است به فروش برساند و یا بدون اجازه مالک، ملک را اجاره دهد و یا اینکه نسبت به املاک دیگرانجعل سند کند. این دسته از دعاوی ملکی در دادسرا و دادگاه های کیفری مورد بررسی قرار می گیرد.

ویژگی وکیل ملکی

١-داشتن علم و دانش و تجربه کافی

٢-انتخاب راهی کوتاه و کم هزینه

٣-آشنایی با حقوق حوزه املاک و اسناد و ثبت

از دوستانی که مقاله بالا را مطالعه میکنند توصیه میگردد از خودوکیلی خودداری کنند و از تجارب تخصص و دانش وکلا و مشاورانحقوقی بهره برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *