وبلاگ

درباره ما

⚖ دانستن نکات حقوقی ، ضرورت زندگی امروزی

⚖ تیم مشاوره حقوقی ما به پشتوانه تیم متخصص و با تجربه، برای انجام کلیه امور حقوقی شما به منظور احقاق حقوقتان در کنار شما می باشد.

 

⚖ همه جا همراه شما خواهیم بود ⚖

 

وکیل پایه یک دادگستری با سابقه کار حرفه ای در زمینه های پرونده ملکی، پرونده ثبتی، پرونده کیفری، پرونده خانواده، پرونده امور بانکی، پرونده تجاری، مشاوره حقوقی و …

ما با سابقه درخشان، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده و آماده ارائه خدمات در کلیه مسائل، در راستای تامین منافع و احقاق حقوق موکلین گرامی می باشد.

ما بر این باوریم که تحقق عدالت و احقاق حقوق موکلین در گرو دانش حقوقى و پایبندى به اخلاق حرفه اى است و در این راستا با تمام توان و با صداقت و به کارگیرى روش هاى خلاقانه به منظور ایجاد فضاى متعهدانه و امن براى موکلین تلاش مى کنیم.

از بدو شروع  به کار با هدف قراردادن پیگیری مستمر پرونده ها و با درنظر داشتن دستمزد منصفانه و اصرار به حصول نتیجه به نفع موکل و با امتناع از قبول پروندهای موهوم و پروندهایی که حقی برای متقاضی متصور نیست ، اقدام به فعالیت نموده است و با هدف اصرار به حصول نتیجه به نفع موکلین و تأکید بر قبول وکالت افرادی که توانایی تام پرداخت حق الوکاله را ندارند فعالیت خود را ادامه داده ایم.

ما با حفظ حرمت و شأن و منزلت حرفه وکالت با دوری از اخذ دستمزدهای حداقلی دور از شأن و ارزش این حرفه ، تمهیدات فراوانی از جمله تقسیط یا اعطای مهلت و اخذ دستمزد منصفانه را جهت تسهیل در پرداخت حق الوکاله برای موکلین و مراجعین خود در نظر گرفته است.

همچنین با در نظر گرفتن اخلاق حرفه ای ، انصاف و وجدان در صورتی که موکل در هر مرحله ای از دادرسی به هر دلیلی از ادامه ی جریان پرونده منصرف شود دستمزد خود را بر اساس میزان کارهای انجام شده و تلاش صورت گرفته با جلب نظر موکل، محاسبه نموده و هر چند که عرف حاکم، وکیل را به محض شروع اقدام، مستحق دریافت کل دستمزد می داند، ولی روش ما این است که مابقی را به موکل پس میدهیم. و در واقع معتقدیم وکیل باید مرحمی بر آلام موکل باشد و نه اینکه دردی به دردهای وی اضافه کند.

ما با همکاری  تیمی از وکلای صادق و مجرب و متخصص پایه یک دادگستری در دعاوی مختلف وکلیه پرونده های حقوقی شما را تا رسیدن به پیروزی و احقاق حق و کسب آرامش در کنار شما خواهد بود.

امید است بتوانیم قدم کوچکی در راه احقاق حقوق حقه افرادی که تشنه عدالت هستند برداریم و بگسترانبم عدل و داد را به یاری پرودگار